Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KHS akademie

Goto down 
+5
Nibori
BlackStar
Raiden_cz
Shinan
Winri
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutorZpráva
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:57 pm

Podívám se na Susy a zapnu sharingan ten prokletej orochimaru už ten vzorek dostal, tak to je zlý on začal hned experimentovat
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:01 pm

Všeho sem si všimla, ale jako obvikle sem dělala že nic neušim atak.
Tak, kdy se chcešpřestěhovat? Hned nebo za chvíli?
zeptala sem se Gantoka
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:01 pm

Už mi je fakt blbo Prepáčte, ale ja už musím.m Uvidíme sa potom zašepkám tak aby ma počuli. Urobím pečate a premiestnim sa ďalej do lesa. Na premiestnenie domov nemám sily. Chytím sa stromu a začnem drtiť kôru. Zosuniem sa dole na zem a dýcham príliš rýchlo. Srdce mi bije ako splašené a vizeráto že dostanem infark čo je nepravdepodobné
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:03 pm

No je už pozdě takže to nechám na zítřek rozplynu se v obláčku dýmu a přemístím se na střechu jednoho domu a snažím se zachitit chakru susy a...povedlo se je v lese jdu za ní a říkám:Ty máš něco z Orochimarem?
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:04 pm

Pořád jí cítím, co mám dělat? Mám ji jít pomoc? Třeba za ní půjde někd znás, ale ....já nevím co mám dělat!Jestli kvůli mojí nepomoci zemře...whaa!
divně sem se tvářila a přemejšlela co mm dlěat
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:06 pm

mějte se musim jit nahle sem zmizel zbyl pomě jenom mraček dymu
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:07 pm

Ts... čo ťa to zaujíma. odseknem hnusne a chytím sa silnejšie za krk
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:08 pm

Začnu dělat pečetě a něco blábolit. Když sem to doukončila moje chakra a vlastně ani moje přítomost nebyla vycítit. Tajně a potichu sem se plazila na místo, kde byla Susy a podle vlmi známé pesimitsické chakry tam někde byl i Gantok
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:10 pm

Víš co jestli to chceš vědět... ukážu jí krk s prokletou pečetí
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:11 pm

Ukáže mi prekliatú pečať Takže som niečo ako pokusný králiček...čo?
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:14 pm

Jo, to si uhodla.HMM TAK CO S NÍM SAKRA MÁŠ?
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:15 pm

Orochimarovi pečetě? Že ho to baví značkovat si ninji....a Gantok je taky označkovaný... pozorovala sem je
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:16 pm

Chcel po mne aby som sa k nemu pridala. Odmietla som tak sme spolu bojovali. Pichol mi niečo do krku a potom odyšiel. Nič iné... a čo máš s ním ty?
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:18 pm

Možná ti to řeknu ale nechceš radši vědět co ti to píchnul do krku?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:19 pm

Až keď budeme sami... však Winri?
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:22 pm

Seděla sem na větv a nějak sem tušila že mě vycítí Susy, pže ona mi přišla vážně silná. Začali mi žlutě svítit oči a škodolibě sem se pousmála
Já si ráda poslechnu něco o orochimarovi
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:24 pm

Postavila som sa a prešla kulhavím krokom k jednému stromu. Dala som do ruky chakru a buchla som do stromu. Keď to nejde po dobrom tak to pôjde po zlo Winri zakričala som a strom spadol
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:25 pm

Ať si to vyslechne.Takže zkráceně Winry ty do toho patříš taky:Takže vlastně ti do krku píchnul černou krev kterou jsem mu poslal, tuhle krev jsem získal od Winry poněvač má dar kvůli kterému jsem se byl poslán, měl jsem ji zabít jenže sem to nedokázal takže tu teď všichni stojíme živí.
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:26 pm

POF!
Bylo to jen stínové justu
Pročpak se tak rozčiluješ? řekla sem šibalsky a měla trochu ši´ílnej pohled

Nerozumím ti...já myslela že černá krev je odjakživa moje a né od orochimara zamračila sem se
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:29 pm

S rukou mi nebezpečne cukalo. Narástli mi na obidvoch mačacie pazúri a oči som mala ako mačka ktorá sa naštvala. Zuby sa mi predĺžili tiež Sakra.Prečo ja musím byť netvor zanadavala som a chytila som sa silno krku. Nechty sa mi zarili do kože e mne vytiekla čierna krv s červenou
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:33 pm

Muhahaha! začala sem se šíleně pousmívat a pak sem se zakoukala jen tak do blba
Orochimaru mi vzal černou krev a teď ji dává ostatním?! To snad ne! Hajzl jeden...vždyť to nepřežije, není z mého klanu...
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:36 pm

Už si normálne šialená Winri. povedala som jej ale nepoočúvala ma. Mne ďalej rástly pazúri
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:37 pm

Tak či tak teď už to víte takže musíte zemřít, je mi to fakt líto ale... vytáhnu si svůj meč a udělám pečetě na :Raiton:Chido KATANA!!!
katanou mi projedou blesky které neznají mezí a první úder letí přímo na Winri
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:39 pm

Išiel nás zabiť a prvú ranu chcel dať Winri. Ja som si pustila krk a narástol mi chvost. Kto by si pomyslel, že toto je kekkei genkai nášho klanu ktorý dokážem len ja.
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 10:41 pm

Začala sem se měnit do normálu a všimla sem si Susy.
Doprdele!
Začala sem dělat tajné rodinné pečetě a přilížila sem se k Susy. Přiložila sem svojí dlaň na její břiccho a řekla: Kurai!
Susy proletěla moje chakra, která by ji měla zklidnit stvůru v ní a očisit její krev, jinak by zemřela.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KHS akademie - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 19 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KHS akademie
Návrat nahoru 
Strana 19 z 21Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: