Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KHS akademie

Goto down 
+5
Nibori
BlackStar
Raiden_cz
Shinan
Winri
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutorZpráva
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:42 pm

moje vesnice mě považuje za demona nebo tak něco po te jedne udalosti mě vyhnali dokonce si na mě i najmuli nějakeho zabijaka
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:44 pm

Keby si vedel za čo ma považujú vo hviezdnej uškŕnula som sa pri tej myšlienke Tak to je mi ľúto...
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:47 pm

heh nerad to řešim co se stalo to se stalo nic natom již boužel nezměnime
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:50 pm

Tak tu je ta akadémia. Ja tu príddem až zajtra. Tak ahoj pozdravila som sa a utekala domov. Tam som sa ihneď zvalila na posteľ a zaspala
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:50 pm

Dobře, nebudu to řešit! Sama to nemám ráda Smile řekla sem a už sme se blížili k náměstí
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:53 pm

hele akademie slava konečně tady
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:55 pm

Takže tam nakonec půjdeš? Přihlásit se?
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:57 pm

ja? to je jasni proč to neskusitřekl a usmal se
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 11:59 pm

Tak jdem! Musíme za naší ředitelkou neboli Lady Hokage! A neboj, ve škole se trochu vyznám XD Takže bysme měli dojít do ředitelny bez problémů XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:01 am

O chvíľu som sa zobudila. Neprešlo ani päť minút od kedy som doma. Tak som sa obliekla do čistých vecí a pripevnila moju katanu na chrbát. Už sa stmievalo. Tak ok. Idem si vyhľadať niečo pod zub Až teraz som si uvedomila, že ubytovňa je len chvíľu na námestie. Vydela som tam ešte stále Niboriho a Winri. Ahoj. Prepáčte, že som tak rýchlo odyšla, ale príroda volala XD vymýšľala som si ako,ako ako niečo
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:01 am

dobře pojdmě jenom neber si to špatně ale doufam že řikaš pravdu řekl sem s usměvem a vešel dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:03 am

Ehm... no dúfam, že na to nepríde usmievala som sa ako hovienko na hnoji alebo tak nejako XD Išla som dnu za ním
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:06 am

Ředitelna je až v čtvrtém patře! A výtahy tu nemáme, tak si pospěšme ať ještě Lady stihneme! řekla sem a řítila sem se po schodech nahoru
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:07 am

ihned sem se rozběhl za Winri s doufanim že vy kam běži a přitom sem se tak trochu smal
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:11 am

Když sme vyběhli 4.patro, vyčerpaně sem se opřela o kamené zábradlí a ukázala sem prstem před sebe Tak zaklepejte a děte dovnitř....pak ji slušně pozdravte a poproste o přijetí sem řela sem Niborimu a Susy
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:13 am

uh dobře no uvidime približil sem se ke dveřim a jemně na ně zaklepal
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:16 am

Já sem si jen sedla na zem a opřela se o zeď zamnou a čekala na Niboriho, jak dopadne a do které třídy ho zařadí pkud ho vezme
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:19 am

Zaklopal a ozvalo sa otrávene ďalej. Nibori vstúpil ako prvý a ja druhá
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:23 am

najendou sem zaslechl že mam vejit tak sem vešel
Dobry den pani ředitelko přišel zde kvuli přihlašce na akademii
něco sme řešili kvuli akademii a nakonec
sem byl přijat s usměvem sem vyšel ven.
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:25 am

Předpokládám že tě přijali, že? Do jaké třídy tě zařadila?? byla jsem zvědavá
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:30 am

Zatial čo Nibori bol prijatý a odišiel mne nechcela dovoliť sa Chunninskej skúšky zúčasniť. Že mi to klan zakázal atď Povedala som jej, že ja nepochádzam z klanu tak mi nemajú čo rozkazovať. Tak mi povedala, že toho bude ľutovať a zúčasniť sa ich môžem. Von som vyšla s úsmevom na tvári
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 10:06 am

sedel som v rešatavrácii z názvom u zlatého draka a premýšľal, čo to bolo, včera večer mal som pocit, ze uz nie som clovek
to by ma zaujímalo, ako dopadol Rai
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:37 pm

prechádzal som ulicou a narazil som na vysmiatu Suzy
čo ti tak očarovalo tvár spýtal som sa
Návrat nahoru Goto down
Asakura Mieko
Student akademie
Student akademie
Asakura Mieko



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 8:15 am

probudila jsem se doma a šla jsem do Akademie na další nudný vyučování!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 2:19 pm

Niekto na mňa prehovoril a zľakla som sa. Otočila sa a videla som toho chlapca čo som liečila. Ale nič... len pôjdem na chunninskú skúšku a usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KHS akademie - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KHS akademie
Návrat nahoru 
Strana 11 z 21Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: