Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KHS akademie

Goto down 
+5
Nibori
BlackStar
Raiden_cz
Shinan
Winri
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutorZpráva
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:26 pm

Začal sem se smat hehe vede se tu važně zajimava diskuze, kdiby ste potřebovali někdi pomoci tak řekněte usmal se
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:26 pm

každá pomoc je dobrá! pousmla sem se
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:28 pm

To mě máš za perverzního nebo co?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:29 pm

Super radovala som sa a išla sa predstaviť. Ahoj. Už si nepamätám či sme sa stretli, ale svoje meno povie ešte raz. Som Susy a ty spítala som sa chlapca ktorého neviem či poznám
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:30 pm

hehe kdybi ste potřebovali Gantoka uspat tak řekněte sradosti ho uspim zasmal se
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:31 pm

Proč pervezní? Snažíme se ti jenom pomoct abys pochopil týmovou práci a nebyl pořád sám se svými tajnosti, to se vtýmu nedělá řekla sem mu a pořád se smála
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:32 pm

HAHAHA nuceně se zasměju se To já spíš uspím tebe, jedna nebo dvě rány dneska mám dobrou náladu tak ti dám jednu ránu gratis jestli chceš.
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:33 pm

Mimochodem ubytování mám začnu mít tik v ruce
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:37 pm

prudkym sekom som rozrezal gantokovi rukáv nebud´drzy a už vôbec niek vodcovi nášho tymu, Winri syčal som
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:38 pm

No tak se přestěhuješ, já problém nevidím ale ty asi jo...No řeknu to takhle, máš to blbý hochu, dostal si do týmu lidi, kterým záleží na ostatních.. řekla sem už trochu vážnějším tónem a nenápadně sem oukala po jeho tikající ruce
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:39 pm

A keď bude nejaký problém rada vám s ním pomôžem a pozriem sa hnusným pohľadom po tom chlapcovi
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:40 pm

zasunul som sbvoju katanu počkajte mam v tom zmätok, mam sa niekam odsťahovať, alebo sa snád niekto ku mne prisťahuje
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:41 pm

Opravdu a proč vlastně, vždyť už jsem z klanu který neexistuje nic neumím a přidělával bych vám starosti tak proč? řeknu a snažím se na to jít jiným způsobem třeba mě vyhodí s týmu blesklo mi hlavou
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:41 pm

Bude bydlet vedle nás, až tak ho "týrat" nebudu aby bydlel sněkým znás i když by to bylo asi nejlepší pousměju se.
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:43 pm

Neboj, starosti nám nepřiděláváš usměju se nevině a mile Myjsme naopak rádi že se o někoho můžem postart a změnit ho k lepšímu
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:44 pm

ja by som v mojom byťe uvital spoločnosť pousmial som sa
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:44 pm

Já sem dobrý ažaž,a mimochodem když už: já nikdy, zásadně nikdy nespím
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:45 pm

važne, ja mám pocit, že niesi pri vedomí nikdy, a často plácaš blbosti podpichol som do Gantoka
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:46 pm

hehe jestli budeš dělat problemi červenoočko tak bys měl svoje slova držet spatky, Raději poslechni rady tveho tymu radi ti dobře a chtěji ti pomoci [i]ja bych se naněj teda vysral[i]
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:47 pm

Sakra teď už nebudu moct provádět průzkum, nebo žeby se jim stala nějaká nehoda?
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:49 pm

To nevadí že nespíš, ono jaksi skoro nikdo moc nespí, tady jde o to, že budeš s jedním znás po celý den, pokud ti budem překážet tak je mi líto ale máš smůlu. Hele co kdybys to aspoň jeden týden snáma zkusil? Ty hned couváš a to není dobrý! Seš mimo kvůli tvojí pomstě! A to se mi nelíbí!
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:50 pm

Winri ma pravdu ôpodporil som ju
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:53 pm

Počkej minutku musím si odskočit odejdu za roh a zavolám Orochimaruovi

Orochimaru:Kdo je?
Já:Tady Gantok
Orochimaru:Co se děje?
Já:Našel jsem nositele.
Orochimaru:No výborně doufám že už máš co potřebujeme
Já:No mám malej vzorek už sem vám ho poslal poštou
Orochimaru:Dobrá práce Sasuke ti už odměnu dal nebo ne?
Já:Jestli myslíte ten meč a pár technik tak ano
Orochimaru:Takže zavolám až bude vzorek prozkoumaný
vrátím se Ahoj, tak dobrá půjdu k Shinanovi
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:54 pm

No výborně! Shinane kdyby něco tak mě zavolej, číslo na můj mobil máš nebo ne? zeptala sem se ho
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:56 pm

Urobilo sa mi zle a krútila sa mi hlava. Tam kde ma Orochimaru pichol a dal tu látku ma začalo bolieť. Chytila som si to a dúfala, že si toho nikto nevšimol
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KHS akademie - Stránka 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 18 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KHS akademie
Návrat nahoru 
Strana 18 z 21Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: