Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KHS akademie

Goto down 
+5
Nibori
BlackStar
Raiden_cz
Shinan
Winri
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:23 pm

Jo a k tobě ty přehnaně šťastná, na takové zbytečnosti jako jídlo nemám čas
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:24 pm

no jasne, veď aj vyzeráš ako podivýn poznamenal som ironicky
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:24 pm

Sakra všichni jsou tu divní probodnu všechny postupně svím tříkapkovím sharinganem
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:25 pm

hej prestan na mna zizať tymi šialenými očami zavrieskal som
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:25 pm

Všimnu si, že mě chce prohlídnout sharinganem, tak rychle použiju svůj Nategan, který "odrazí nebo nedovolí" jinému kekkei genkai aby na mě působil
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:26 pm

Anbu? hmm co je to? to jsou ti podivine v maskach co mě dostali do problemu? měl sem čtiřlistek a tak sem v poho ale pod kontrolou s odpovědi mi upadla kapka slzi
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:27 pm

Co si sakra.... kdybys nebyla holka už tu kňouráš na zemi
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:29 pm

No ták hoši! Proč ste tak zlý? není to vůbec hezký, kazíte tak auru celého světa! zesmutněla sem trochu A nechtěli byste třeba nějaký zákusek? Mám doma roládu XD I když kluci moc slydký nejí, tak nechcete něco ... z masa?
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:29 pm

eh? sice sem divni ale ted sem ještě vic divni kdiš to řeknu hele chytraknu stima svima červenoučkima očičkama drž hubu a nemluv takhle stou divkou
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:30 pm

SFX: VYBUCH RADOSTI

MASO kričal som
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:32 pm

hele tys cos tu přiskakal nejsi ty nějaki jedlik? pořad jen vyřvavaš jidlo začal sem se řechtat
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:33 pm

Řekli si o to Raibushin no jutsu vykřikl jsem a naráz tu je deset mích klonů zaútočím na toho otevřhubu a na tu holku co tu mele o aurách
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:33 pm

chvilu som myslel, že sa budem tváriť urazene,, no potom som sa rozosmial splou s nimi
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:34 pm

Juuu! Ty asi musíš mít moc rád maso! Ráda ti pak něco uvařím! řekla sem opět vesele a optimisticky. Pak sem chvili premyslela... a jak se vlastně jmenujete?zeptala sem se krvelčných vrahounů XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:36 pm

Kage Bushino no Jutsu vykrikol som a prekrížil ruky no teda , také spôsoby, veď ja ta naučím
rozbehol som sa voči nemu a prásk, kopanec do brady, prvá brana otvor sa PRIMARNI LOTUS vyletel so mza ním a obviazal ho obväzmi
nech sa páči hajzle
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:37 pm

heh utok? to posral cože? jde po te holce? přiskočil sem k divce a ihned tasil oba meče jakmile se kemě přibližil nějaky klon ihned sem ho odstranil Moc mě podcenuješ a take zabijim bez rozmyšleni stejně jako svoji RODINU! vykřikl sem a naštvaně sledoval každi jeho krok
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:38 pm

roztočil som ho a vrazil ním o zem
to ta schladí
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:38 pm

Jeden z těch klonů se mě chystal napadnout, ale já sem se mu bez problému vyhla a dalšího zneškodnila. Pak sem se (pozor) trochu zle podívala na toho šílence, co mě chtěl napadnout Proč to děláš? Co z toho máš? Zabíjet lidi, css! řekla sem s odporem Nech toho prosím, nikdo na to není zvědavý řekla sem trochu smutným tónem a na chvíli se zamysella Nejsi jediný kdo měl nějakou špatnou minulost, jasný?! Tak se k sobě chovejme trochu přátelsky!
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:39 pm

Vesele uhnu se svím sharinganem a říkám:Co sis myslel?
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:40 pm

JAK SE OPOVAŽUJETE?
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:41 pm

Nejsem jediný ze špatnou minulostí blablabla co si sakra MYSLÍTEEEEEEEEEE?
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:41 pm

achjo uš mě unavuješ nehceš vypadnout a jit hledat toho sviho vraha toho tveho clanu očiček? odřekl jsem zatimco se kolem moji menči čepele začal vzduch pomalu proměnovat a začalo to kolem te čepele vyřit
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:43 pm

*PLESK* dala sem facku tomu klukovi a všichni jen zírali i on, ppřekvapeně. Seš ubohej řekla sem mu chladně
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:45 pm

Jsem zvědavý kam směřoval můj výcvik CHI..... spadnu jako mrtvola k zemi
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:48 pm

oco se to snaži? trouba zamyslel sem se a přestal se svoji technikou zvedni se sorry ale na ležici nebo mrtve nebudu mrhat čas ani chakru
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KHS akademie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KHS akademie
Návrat nahoru 
Strana 2 z 21Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: