Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KHS akademie

Goto down 
+5
Nibori
BlackStar
Raiden_cz
Shinan
Winri
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorZpráva
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 10:58 pm

Čekala sem, co se stane, ale nic se nedělo. J-já už musím jít....domů...teda na ubytovnu. řekla sem a otočila se směrem ubytovna a ani sem se nerozloučila
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:01 pm

podivnim pohledem esm se podival na divku co šla prič? heh? seš važně ujeta viš to? řekl sem a usmal se na ni
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:04 pm

zastavila sem se a nevině se podívala na toho porád ro mě cizího kluka Já vím mrkla sem a opět sem chtěla jít
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:09 pm

hele co takhle zajit někam? mimochodem jmenuji se Nibori řekl jsem s usměvem a schoval zbraně spatki na zada
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:12 pm

Opět sem se mile usmála Já sem winri! Winri Raion řodpověděla sem mu A kam chceš jít??? zeptala sem se ho neviným hláskem XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:14 pm

popravdě ani nevim kde bysme tu mohli jit sem tu nedavno došel takže se tu nevyznam, nechtěla bys mě tady provest? možna by sme se vice poznali jako omluvu za moje slova řekl jsem s poklidnim tonem
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:19 pm

Trošku sem zrudla ve tváři a zároveň si uvědomila, že on tady nebydlí. Já sice taky ne ale nějaký ten rok tady sem XD No jasně, promiň, úplně sem zapoměla že tady nebydlíš! usmála sem se a pak se zamyslela s prstem u pusy XD A co do Ichiraku Ramenu?
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:22 pm

hmm Ichiraku Ramen? zni to zajimavě ikdiš nevim co to znamena ale snad ti mohu duvěřovat takže proč ne? řekl jsem a zamyslel hmm zvlaštni divka možna bude sranda ji poznat
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:30 pm

Tak fajn! řekla sem radostně a vydala se teda směrem Ichiraku ramen Jdeme! řekla sem a prstem ukázala směr, kde by asi Ichiraku ramen mohl být. Šli se společn po nějaké cestě a šli sme kolem m škly Hele! Do téhle akademie chodím! Vlastně, sem chodí hodně ninjů z jiných vesnic. Třeba já sem ze slunečné! a ty sem chodit budeš nebo ne? zeptala sem se ho a nenápadně hledala nějakou cestu k ichiraku ramen, pže s mým orientačním nesmyslem sem si nemohla vzpomenoutkudy se tam de. Hlavně musim dělat, že vím kudy jdu! řekla sem si
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:39 pm

hmm zajimavy akademie ninju? nevim jestli by sem se tam dostal s moji minulostiale proč to neskusitřekl sem a pořad sem sledoval Winri
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:44 pm

To by bylo fajn kdyby si zacal chodit na nasi akademii. Tam berou skoro kazdho XD Je to tam celkem dobrý! Jo a teď půjdem touhle...ukázala sem prstem směr jedné cesty a nebo touhle...ukázala sem na druhou cestu XD Opět sem začala přemýšlet s prstem u pusy a pak sem prostě vybrala nějakou cestu a po té sme se vidali! XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:51 pm

Uf...idem asi neskoro. Som pred bránou Konohy. Tak a kde je teraz akadémia.Hmmm... som preč len pár mesiacov a už zabúdam na tak dôležité veci.Kde len je,kde len je... Obzerala som sa, ale nenašla som ju. Opravila som si čelenku so znakom listovej a čakala na môjho záchrancu
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:53 pm

heh? to je dobre ona ani nevi kam jdeme tak to jo hmm dobře skusim to tu na te akademii a hele važně viš kam jdeme? usmal sem s poklidnim hlasem
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:54 pm

Jasně..že jo! řekla sem trošku nejistě Tak pojďme třeba tudy XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:00 am

nahle sem se zastavil a začal se řechtat ty jsi važně praštěna dobra holka řekl jsem usmal se a řekl aspon neni nuda a dřive či později tam snad dojdeme
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:01 am

Čakám tu už dobrých 11 minút a nikde nikto. Tak som sa rozhoddla risknúť stratenie a vybrala som sa do prava. Potom zase do prava a zase. A teraz som v ri*i začala som dupať nohou. Som niekde neviem kde a to som sa v Konohe narodila. Začala som si sama pre seba rozpávať. Už som sa začala nudiť a vybrala som sa naspäť. Dúfala som, že niekoho stretnem a s ním dojdem do akadémie.
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:03 am

Sakra, tak on to věděl, že vůbec netušim kam máme jít No, doufejme že tam dojdem XD Pak mě napadlo, jak se vlastně dostanu domů, když to tady ptaky omalu přestávám znát a při pomyšlení, že se nedostanu domů sem udělala takovej bezmocnej pohled XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:08 am

hmm co takhle skusit jit pořad rovně? možna někam dojdeme nebo na někoho narazime vkaždem připadě sme ted asi v pěkne kaši, jsem však rad že sem tě dneska poznal usměvem pokračuji někam dal
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:10 am

Tak fajn! Jdem roně XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:27 am

Bože...Konoha nemôže byť až tak veľká. A zdá sa mi to alebo som naozaj prešla okolo tohto stomu trikrát? hundrala som si popod nos. Aj keď som ninja nenávidím chodenie. Je to len stráca času. Ninjovia o ničom inom nerozprávaju len o tréningoch,kunaioch... Také blbosti. Aj keď aj ja musím trénovať s mojou katanou, ale ja to robím len pre zábavu a nie pre silu Pozrela som sa na strom ktorý som dnes videla štvrtý raz. Objavila sa mi žila na čele a kopla som do toho stromu. Spadol a urobil poriadny hluk. Dúfam, že sa ma niekto teraz všimne
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:31 am

hmm slišelas to? možna tam někdo bude a možna poradi pojdme tam rozběhl sem se tim směrem kde sem něco zaslechl
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:34 am

Běžela sem za Niborim a byla sem hrozně zvědavá co se to tam děje Jen doufám že to nebudou zas ty krvelačný paka pomyslela sem si
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:35 am

Sedela som na tom strome ako kráľovná a tvárila som sa ako smrť. Z dialky som videla chlapca s dievčaťom. Dúfala som, že mi konečne niekto poradí a na tvári sa mi objavil blažený úsmev. Elegante som sa postavila a čakala kým tu dobehnú.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:40 am

doběhl sem ke stromu kde stala nějaka divka Zdravim co se tu stalo? a kdo vlastně jste?řekl jesm v poklidnem tonu
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:43 am

Nevidíš? Spadol strom. A som Susy odpovedala som. Bola som k nemu trochu hnusná, ale tak ma to naučil život. Prepáč...nemám náladu. A kto ste vy?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KHS akademie - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KHS akademie   KHS akademie - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
KHS akademie
Návrat nahoru 
Strana 3 z 21Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: