Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:44 pm

schopny plan? nějak nechapu co bylo natom dobreho kdiby sme tě tu nechali kdiby to nebylo genjutsu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:44 pm

To není přesné... řekla jsem
Já jsem si vás tři vybrala, to nebyla náhoda že jste zkončili spolu. Každá máte jistý talent, který se dá rozvinout. Na tom genjutsu budeme muset zapracovat... osvětlila jsem jim to
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:46 pm

Boj
Při nejmenším by byly stráty jeden člen týmu, pořád lepší než tři. Kromě toho, o tomhle nemluvím, když jsem vymyslel strategii jak se prosekat skrz, odmítli jste ji použít a hráli jste si na hrdiny
zamračím se, načež se otočím k senseiovi
Hmmm, takže nejsme úplně na odpis?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:48 pm

A aký talent mám ja? Podľa všetkých som neschopná a tvrdohlavá
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:50 pm

Cvičiště
Jestli ti to pomůže, já jsem arogantní egocentrik
usmál sjem se ze země
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:51 pm

Moc si o sobě myslíte malej pane... možná kdybyste se snažil vyjít s ostatními tak by vás poslechli... nejste jejich šéf ale kolega, na to nezapomínejte sprdla jsem ho
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:53 pm

Ani som si nevšimla povedala som ironicky. A tá osoba má pravdu. Keby si sa snažil vychádzať s ostatými skončilo by to inak
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:55 pm

to co se stalo nic uš asi nezměnime ale mužem jit dale pokud nam date šanci promluvil na osobu v kapi
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:55 pm

Země
Usmál jsem se.
Já si o sobě nemyslím nic. Rozhodně ne že bych měl někomu velet, prostě jsem se pokusil přežít to je celé. A upřímě, kdybych se s nimi snažil vyjít a že jsem se snažil, brali by mě jako přítele a neposlechly by mě tak jako tak. Proto potřebujeme velitele s jasnou autoritou, abychom mohli ve vypjatých situacích zareagovat rychle, přesně a adekvátně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:58 pm

Spolupráce je jediná cesta k úspěchu
Nikoliv komandování
poopravila jsem ho
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:59 pm

A nikto ma nepočúval. Už na začiatku som hovorila, že musíme spolupracovať, ale vy ste ma ako keby prepočuli
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:00 pm

Cvičiště
Spolupráce ano, ale taková, kde každý ví co má dělat. Chaos jen všechny zabije rychleji než to stihne udělat nepřítel
povzdechl jsem si
Já tě slyšel a proto jsem vymyslel onu strategii.
dodám směrem k Susy
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:01 pm

Nepoznáme sa na toľko aby sme vedeli ako máme spolu spolupracovať. Musíme mať spolu aj skusenosti aby sme nemali v tom taký chaos ako teraz
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:04 pm

Proto jsem se pokusil převzít velení, abych tomu zabránil. V boji musí být jeden který jej řídí a organizuje, jinak vypukne chaos.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:06 pm

Ale dnes je to po prvý krát čo sme sa poznali. Nevieš aký sme a ako sa chováme k určitým veciam. Aj keď máš IQ 200 a vieš urobiť stratégiu a tak... ale musiš nás poznať aj aký sme v skutočnosti. Potom to je na prd
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:09 pm

Věc se má takhle, máte 48 hodin na to, abyste se sečvili. Za tu dobu stanete proti mě a pokud zvítězíte v ukolu ktery vám zadam tak budu pokracovat jako vas sensei. Jinak se vracíte do akdemie. Takže za 48 přesně tady řekla jsem a zmizela
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:09 pm

strategie kterou jsem hodlal použít počítala jen s vaším taijutsu, ninjutsu v ní nebylo zapotřebý. Vzhledem k tomu že všichni máme meče předpokládal jsem i že s nimi umíme zacházet. Co se chakrakteru týče, proč myslíž že jsem s tebou dneska dvakrát bojoval když ne abych tě poznal? Pravda o Niborim jsem toho moc nevěděl, každopádně, tak strategie byla v podstatě neprůstřelná.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:13 pm

Musíme trénovať. Bože a ja myslela, že bude pokoj. Určite obidvaja chcete ísť domov sa umyť,najesť a vyspať. Takže máme len 48 hodín na to aby sme vedeli spolupracovať. rozmýšľala som Nernam ty ako mozog nášho týmu musíš rozhodnúť ako bude prebiehať tréning a koľko máme času sa skultúrniť uškrnula som sa
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:15 pm

Cvičiště
Deset minut na odpočinek, pak začínáme
rozhodl jsem se po chvíli a omdlel z vyčerpání
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:16 pm

zajimavy jenom deset minut na konečni spanek? to beru kdibych zaspal tak se omlouvam a zbudte mě děkuji dořekl lehl si a usnul
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:20 pm

Ok. Ja idem domov si dať konečne vytúženú sprchu. usmiala som sa a premiestnila domov. Skultúrnila som sa a prišla na cvičisko. Ešte minútu. Ako môžu byť unavení. Ja som stále hyperaktívna usmejem sa
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:25 pm

deset minut dávno uplinulo a já se stále ještě nebudím
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodní - team 14 (Niboru, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:28 pm

Muhehe a teraz príde to najlepšie. VSTÁVAŤ,KONOHA JE V OHROZENÍ!!! začnem kričať
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:31 pm

nebespeči kde? co? hoři? zabiji?znasilnuji? vyskočim a držim svoji katanu vruce
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:33 pm

stále spím jako zabytý, bez jediného pohybu, skoro jako bych ani nedýchal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)
» Nibori
» Susy
» Susy
» Nernam Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: