Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:21 pm

To nie... ja ti nebudem platiť jedlo. To ma zrujnuje sťažovala som sa a tak som začala brániť seba. A keby trebalo aj ich
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:22 pm

diky pomoci Nernama což ziram se postavim k Nernamovi a branim okoli tak aby se ani malinky kousiček travy knam nedostal
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:22 pm

zdálo se, že trávy jen přibívalo. Mladé stromky rostli všude kolem a utočili větvemi. Tráva se vám sápala po nohách
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:24 pm

Boj
TO je na nic, řekl jsem zádky k sobě do trojúhelníku SAKRA
zařval jsem vstekle a usekl kus obzvláště dotěrné trávy, načež jsem do okolí rozházel asi deset výbušných lístků.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:25 pm

Katon: Karyuu-Endan spálila som všetku trávu z mojej strany a niečo aj z Niboriho a Nernamovej
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:26 pm

postavil sem se tak k nernamovi abych mu udělal radost a mohl vytvořit jak on řika trojuhelnik
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:26 pm

Trávu jste ničili ve velkém. Mladé stromky padaly a hořely... vypadalo to, že je zničíte. Pak ale začali vyrůstat trnite šlahouny s trny velkými jak prase (prostě hodně) a ty na vás začali utočit
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:34 pm

A ku... ehm sakra snažila som sa nenadávať pred malým dieťaťom. Bolo to tažšie než sa zdalo. Doton: Doryuu heki Okolo nás sa urobila skalná stena. Vydrží veľa, ale krátko a tak som ešte urobila krit zo zeme. Mal tri vrstvi. Prvá chránila nás, druhá bola láva a tretia bola len na udržanie lávy. Ktokoľvek urobil len škrabanec na tomto krite láva ho spálila
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:36 pm

Zdálo se že to pomohlo. Ozývalo se tukání a udery a pak to přestalo. Najednou ale začaly šlahoun prorůstat skrz kouly a to i přes lávu
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:38 pm

V krytu
Když jsme na čas chráněni, natáhnu se k Susy, přitáhnu si ji níž a vlepím jí facku až to luplo.
Co si sakra myslíš že děláš? To tvoje chování ohrožuje nás všechny
zařval jsem.
Když sjem si všiml šlahounů, zaklel jsem, pustil ji a začal sekat po nich.
Jestli odmítáš poslouchat mé rady, tak si klidně bojuj sama za sebe.
zavrčel jsem ještě vstekle.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:40 pm

začal sem do sve katani vpouštět určite množstvi chakri a připravoval se na trochu silnějši utok neš moje pouhe sekani
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:43 pm

Ja tu tiež nemusím byť a ochraňovať Vás. syknem.. Vytiahnem katanu a dám do nej chakru. Predĺži sa a zväčší. Začnem ničiť všetko čo sa mi dostane pod katanu. Až na tým
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:45 pm

Nehadejte se a pomahejte si nebo zemřem řekl dosti naštvaně sčim začal čim dal vic vpouštět do katani chakru
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:47 pm

Šlahouny roztrhala ochranou kouli na kusy. Šlahouny se vzedmuli a zautočili znovu
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:48 pm

v tom okamžiku zautočil Nibori se svou katanou švihl a začal si cosi brblat vtom s katani jak kdiby vyletěla vlna co rozsekla vše co se ji dostalo do cesty
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:51 pm

On si začal poviem ako malé detsko. Trochu sa mi predĺžia nechty a zuba a tak sa mi chakra nebude tak rýchlo ubúdať
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:52 pm

Boj
Začnu sekat šlahouny kolem sebe.
Zády k sobě, do trojůhelníku, budeme se točit, po směru hodinových ručiček, jako vývrtka, provrtáme se ven
snažím se naposledy udílet pokyny uprostřed boje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:53 pm

Najednou šlahoun drápnul Nernama do ruky. Začala se ti motat hlava
Ostatní šlahouny se dočasně stáhli
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:57 pm

huh? co to? jseš v pořadku Nername sleduji ho ale zaroven se snažim sledovat okoli kdiby se to pokusilo zautočit znova
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:57 pm

Nernam? Nibopri, dávaj na nás pozor. Idem sa pozrieť čo s ním je!!! zakričala som na Niboriho pribehla k Nernamovi. Ukáž zobrala som jeho ruku. Pozorovala som ju chvíľu pomocou chakri Máš tam jed poviem mu. Dokunuki poviem a časť toho jedu dám preč. Tá tvoja mastička pomáha aj na jedy?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 9:58 pm

Boj
Do pr....sou jedovatý
zavrčel jsem varování, poté co se mi zamotala hlava a využil toho že se šlahouny na okamžik stáhly k užití univerzálního protijedu z jeleních rohů, slyn a žabího oleje.

Mimo hru: a jak to víte? copak kromě své obrany máte čas sledovat i mě?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:00 pm

Zatial čo sa stiahli som chcela vedieť od Nernama aký máme plán Nernam ty ako mozog nášho týmu čo budeme robiť teraz
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:02 pm

Boj
zatvářím se trpitelsky. Přestože jsem protijed použil celkem brzo, nedělá mi to svinstvo v organizmu i když už neutralizované nijak moc dobře.
Copak jsi mě neposlouchala, když jsem rozdával pokyny? říkal jsem to asi šestkrát, do trojlísku, zády k sobě a rotačním pohybem se prokoušeme až ven.
zamručím
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:02 pm

Něco se nezdálo správně... ale nevděli jste co...
Šlahouny se na vás opět vrhly, tentokrát dost silně. Začali se kolem vás stahovat blíž a blíž
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:04 pm

kdi si mysliš že to vyjde tak to zkusme řekl a byl připraveni na jakoukoliv obranu

Mimo hru: kdiš branim sebe a přatele tak je přeci i kontroluji xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)
» Nibori
» Susy
» Susy
» Nernam Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: