Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:04 pm

Tak začnem ja. Najlepšie mi ide ninjutsu. Viem dosť techník zemného a ohnivého elementu. Môžem s tých dvoch elementov urobiť lávu. Potom nejaké genjutsu, ale to len základné. Som hrozná v taijutsu. Mám katanu s ktorou bojujem hlavne keď môj nepriateľ taijutsu používa. Ešte kekei-genkai deformácia na mačku. Budem proste mať pazúre, zuby, chvost,uši a tak. Chakra mi tak hlavne nebude veľmi ubúdať. Potom v tom môžem urobiť nejaké techniky ktoré neviem. Ale ešte to neviem používať. To je asi všetko
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:07 pm

ovladan ruzně jako ninjitsu a podobně nejlip mi jde asi taitsu ovladam dobře svoji katanu do ktere dokažu vložit velke množstvi chakri a vytvořit tak mnoho ruznich utoku
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:10 pm

hmmmmm, fajn já jsem expert na kontaktní boj, plus nějaké ty pasti a jedno jutsu na střední vzdálenost, má největší slabyna je absence genjutsu a útočných ninjutsu
zamyslím se.
Máte někdo nějaký nápad? Co se strategie týče?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:15 pm

Povedala som, že ja dnes nemyslím a k tomu ty máš IQ nie my
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:31 pm

pche, tys tvrdila, že máš IQ 150
zamračil jsem se, ale mávl jsem nad tím nakonec rukou.
Fajn, plán je prostý, Nibori s ní bude bojovat sám, zatímco Susy a já se s chováme. Úkolem bude ji dostat k támhle tomu stromu
kývnu k statnému dubu
přesněji do jeho stínu, ve kterém se bude schovávat stín můj. Když ji tam dostanete já ji spoutám a pak už ji prostě jen zlikvidujete. V případě, že by Niboriho dostala do genjutsu, které by nebyl schopen zrušit sám, pomůže mu Susy. Já se zapojím do boje jen v nejnutnějším případě. Pro tu možnost tu romístním několik pastí, u kterých si musíte zapamatovat kde jsou, aby jste je náhodou nespustili. Zapojím li se do boje i já, na vás dvou bude, aby jste ji neustále napadali a poskytli mi možnost ji spoutat, jasné?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:36 pm

Hai pane!!! uškrniem sa. A povedala som, že dnes mi to nemyslí.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 5:34 pm

lehce zrudnu.
Eto, pane mi neříkejte, raději
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 6:01 pm

Ani som to nemala v pláne usmejem sa nevinným pohĺadom
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 6:07 pm

zrudnu
ehm, tak začneme s tréningem ne?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:19 pm

Ok
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:40 pm

hmmmm, fajn Susy, dokážeš vytvořit genjutsu senseie?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:52 pm

Pokusím sa poviem a začnem sa sústrediť. Musím najprv vedieť aké to bolo genjutsu. Genjutsu ktoré bolo zamerané na rýchlu, ale bolestivú smrť. Mám to začnem robiť pečate. ´Genjutsu: Sou Mokushiroku zrazu zo zeme vyrastie strom a začne útočiť klíčkami
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:03 pm

Kai
pronesu a genjutsu zmizí.
Ehm, Susy, já myslel spíš iluzi jí jako osoby......asi bude lepší, když to bude tvůj přeměněný kage bunshi ne?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:06 pm

Povedz skôr. Hovoríš veľmi dvojzmiselne. usmejem sa a urobím klon ktorý sa premení na osobu s kapucňou. Neviem ako vyzerá, tak som to urobila len tak. Ále má žesnké pohlavie
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:17 pm

hmmm, to vědět nepotřebuji.
usměji se.
fajn na místa, já ke stromu, Susy, ty se ukryj někde poblíž, Nibori ty začni bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:21 pm

Hai poviem a skryjem sa
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:22 pm

Cvičiště
I já se ukryji a čekám co Nibori udělá.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:25 pm

šahl sem po katane a vrhl sem se na nepřitele
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:45 pm

mimo hru: hmmmm, kdopak bude hrát za Susyn klon?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:50 pm

mimo hru: nie je tu Nibori takže by to bolo aj tak na nič
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:52 pm

mimo hru: niboriho sem z Bleach dokopu, hraj dál
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:59 pm

mimo hru: ok Very Happy budem hrať za Susy-klon
Susyn klon
Zaútočil na mňa a ja som mu uhýbala. Urobila som pečate a pošepkala Kyoboku itai samozrejme genjutsu. Vyrastie strom a spúta ťa. Pomali sa ti konáre zarívajú do kože
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:07 pm

mimo hru: na koho zaútočili?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:09 pm

mimo hru: Hrajem za môj klon. Zaútočila som na Niboriho lebo začal útočiť
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:14 pm

mimo hru: O.K. jdu sem Niboriho dokopat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)   Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)
» Nibori
» Susy
» Susy
» Nernam Nara

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: