Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 8:31 pm

Hej huyga, počuvaj winri, pripravte plán, ja zabavím sesneia povedal som a skočil na Gama shimiho, podme na to gama shimi, skoč poriadne vysoko SFX: Skok Ja a gama Shimi sme boli vysoko nad zemou,

Gama Shimi
Ninja technika, vodné náboje Z gaminich úst vyleteli náboje smerujúce na senseia

JA XD
Ešte viac som sa vyšvihol z chbáta žaby namieril som svoje katany na senseia a zreval Tajo, Kage bushino jutsu Vôkol mňa sa zjavilo asi 20 klonov, každy sa dal do rovnakej polohy (este vo vzduchu:D)ako ja a všetci sme naraz stisli ruki v pečati tigra Teraz zaznel len zboroví výkrik klonov ninja technika, Dážd smrti Katany z puzdier klonov sa rozsvietili tak ako aj moje a prudkým výstrelom strelili do senseia
Dopadol som vedľa Winri
nejaké nápady šefka pousmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 11:26 pm

Sensei se jen pousmál
Vyplivl jehlici ktera vyletele do vzduchu kde explodovala a na zem se snesly stovky jehlic. Vsechny klony zmizeli.
Skočil jsem před Winri a kaitenem jsem všechny jehlice odhodil stranou
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:46 pm

sami nezmôžeme nič, musime na to ako tým
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:49 pm

Hej§ Úkolem je zůstat několik minut v tomto poli, tak se zkusme jen bránit a eútočit, akorát se vyčerpáme! navrhla sem XD
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:42 pm

To není uplně špatnej nápad řekl jsem
To ale sensei už zase plival jehlice, létali všude kolem
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:04 am

Pomocí vzduchu sem jehlicím znemožnila přistát na nás XD
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 2:38 pm

V křáku

Hele vždyť tydle znám vylezu z křoví a říkám:Nazdar....je sorry asi jsem vás vyrušil v boji.No co proč bych se měl omlouvat každopádňe se na ten váš lamerskej souboje podívám. sednu si a zapnu sharingan (tříkapkvý)
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:53 pm

Sensei použil ohnivé jutsu. To se přižilo na vzduchu který nás chránil a vzplálo silněji. Všechny nás olízl závan plamene
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 4:11 pm

Všimnu si Gantoka
Uchihoooo!! Dělej! Pojď sem! Máme první týmovej úkol!! ječela sem na něj strašně radostně (už vidim ten jeho otrávenej výraz XDXD)
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 9:20 pm

Už si beze mě nevíte rady co? řeknu velice povíšeňe a na všechny se dívám jako král jak tak koukám pěkně vás tu kosí co? začnu se hlasitě a ďábelsky (na hranici psyhopatství) smát.Jo jen tak mimochodem nechcete pomoct?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)   team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Winri Raion
» Winri Raion
» Shinan Silver
» Shinan Senchu
» Nejste hodni - team 14 (Nibori, Susy a Nernam)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: