Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Winri Raion

Goto down 
AutorZpráva
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Winri Raion Empty
PříspěvekPředmět: Winri Raion   Winri Raion Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 4:30 pm

Jméno: Winri Raion(Raion znamená Lev! XD)

Věk: 15

Místo původu: Slunečná

Hodnost: Gennin

Organizace: -

Podstata chakry: katon(oheň), raiton(blesky), fuuton(vitr)

Schopnosti: hl. ninjutsu, tajne rodinne pečetě a jutsu, pár zakázaných justu(ty teda eště neumim xD) + kekkei genkai-Itegan-oživení mrtvých, také speciální "technika" našeho klanu

Zbraň: jedovaté jehli

Krevní skupina: 0

Znamení zvěrokruhu: Střelec

Charakter: je vlatsně celkem normánlí a svéhlavá a tak a le "skyrývá" se za miloučkou naivku, která všechno vidí optimisticky

Životopis: Narodila se do velké rodiny( spíš do klanu), kterej byl znám svou černou krví. Kvůli té krvi se jich lidé báli a Orochimaru je často napadával nebo "uzavíral obchody". Mě Orouš "obtěžoval" snad už od mala a snažil se mi tu černou krev vzít(což se mu pak povedlo). Černou krev totiž nemá jen tak kdo, většinou jen hóóódně málo z klanu a já sem jedna znich XD. No, potom asi celých pět let naši rodinu začali vydírat nějací ninjové(pravděpodobně lidi od orouše) a taky vzali nějaké členy rodinny a brutálně je před náma mučili a vraždili atak. Takže i takhle před očima zabili polovinu klanu a mě taky mučili, ještě dnes mám nějaké jizvy na těle. No, když nás pak nechali, někdo nás vzal do Konohy(mě, strejdu a ještě pár členů) kde si strejda založil rodinou restauraci" U Zlatého draka" a já zesebe začala dělat tu milou naivku.


Vzhled:


Winri Raion 43807456
Návrat nahoru Goto down
 
Winri Raion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Winri Raion
» team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Charaktery-
Přejdi na: