Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Winri Raion

Goto down 
AutorZpráva
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Winri Raion Empty
PříspěvekPředmět: Winri Raion   Winri Raion Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 4:14 pm

Jméno: Winri Raion

Věk: 14

Místo původu: Slunečná

Hodnost: Chuunin / Medic-nin

Organizace: žádná

Tým: Gantok, Shinan

Podstata chakry: oheň, země

Schopnosti: kinjutsu, fuuinjutsu, ninjutsu, Nategan (ruší ostatní kekkei genkaie), a pak další neznámé techniky

Zbraň: jehli, sekera XD

Krevní skupina: 0

Znamení zvěrokruhu: Střelec

Charakter: milá, hodná, celkem stydlivá a docela dost naivní, myslí si, že všechno dobře dopadne a že všechno se nějak dá vyřešit dobrým způsobem a nemá moc ráda násilí a nerozlišuje dobro a zlo, protože její naivita jí říká, že všechni jsou vlastně hodní a milí lidé

Minulost: Narodila sem se ve Slunečné zemi v celkem mal rodině. Naše rodina má svoji restauraci, která je vyhlášená a prostě lidé sem chodí porád. ( Mimochodem jmenuje se " Restaurace u Zlatého draka"). Já a máma obsluhujeme hosty a táta se strejdou vaří a strejda si to semnou občas vymění, takže já vařim a on obsluhuje. Jednoho dne mi zemřela mamka na nějakou nemoc(tohle tvrdim všem, jinak se stala docela dost hnusná věc), a proto sme restauraci nachvilu zavřeli. Když sme byli všichni srovnaní s její smrtí, restauraci jsme opět otevřeli a ještě sme vyvěsili všude plakáty na brigádu do naší restaurace, protože jen mi jsme to tam moc nezvádali. Naše rodina je zvláštní jednou věcí a to že nám v žilách kolje černá krev. Teda většinou jen pár jedincům(viz já) ale bohužel sem se nikdy nedověděla pročji mám a proč lidem tak vadí. Také nás často obtěžoval orochimaru a hl. mě kvůli té krvi a vydíral mě atak. No já mu potom nějak unikla


FotoXD já sem ta vepředu XD.
Winri Raion 42258260
Návrat nahoru Goto down
 
Winri Raion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Winri Raion
» team 11 - 1.mise (Shinan, Hyuuga Kashaku a Winri Raion)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: