Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zařazení do teamu

Goto down 
+2
Shinan
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorZpráva
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:52 pm

No a? Vadí ti to snad? Ty si taky šílený! našpulila sem se trochu a ťukla ho do čela XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:53 pm

Mne by sa to páčilo tiež. Mohla by byť s nimy sranda. Možno by ten mäsožrút mohol zožrať Uchihu. Ale to by bolo trochu kanibalistické rozmíšľala som nahlas
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:54 pm

To jo! smála sem se těžXDXD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:55 pm

začal se nahlas smat tak to se povedlo
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:56 pm

Pôjde niekto so mnou potom na rámen? spítala som sa
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:58 pm

Já bych klidně šla, ale nebude to divný když sváma nejsem v týmu? Předpokládám že Gantok nepůjde a Shinan...no možná...ale nejsem si jistáXD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:59 pm

Prečo by to malo byť čudné? Predsa pôjdeme len ako priatelia nie ako týmoví partneri
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 5:59 pm

No to mě vůbec nenapadlo! Tak já klidně půjdu! Pokud nebudou v Drakovi potíže XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:01 pm

mě je to klidně pujdu aspon vas vice poznam neš sem doted stihl řekl a usmal se
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:02 pm

Nápodobně! také sem řekla s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:02 pm

A pratím ja povedala som s usmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:08 pm

Akademie
Tak nějak nenápadně se vloudím do dveří. Vzhledem k mé víšce si mě patrně moc z vás ani nevšimne.
Ehm, zdravím, já jsem Nernam, Nernam Nara, mám se tu setkat s týmovíma kolegama
promluvím s poněkud nejistým úsměvem, přeci jen, jsou minimálně o deset let starší než já.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:11 pm

Pozriem sa cez stôl dole a tam vidím malé max. 6-ročné detsko. Dsotávam nebezpečný tyk do oka.Ty si Nernan?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:15 pm

Třída
Hai, Nernam Nara a vy jste?
usměji se nevině, tak jak to umí jen malé děti.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:16 pm

zarazil sem se aš sem spadl na zem a začal se tam řechtat jak blazen to snama bude tenhle chlapeček to je sranda řekl sem a řechtal se dale bounce Laughing Laughing bounce Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:17 pm

Ja-ja som Susy odpoviem a hneď na to Aaaaaaaaaa....Jashine za čo ma trestáš. Prečo ja musím byť v teame s 5-ročným detskom nariekala som nahlas
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:17 pm

Dřepla sem si kněmu a poplácávala ho po hlavě XD
Vždyť je tak roztomilí! Já sem Winri!
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:22 pm

Ale ty s ním nebudeš v týme. On určite nemá IQ ani 100. Ja ho mám oveľa väčšie. Až 150 IQ nadávala som
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:23 pm

stichl nachvili se zaposlouchal a začal se řechtat znova
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:27 pm

Třída
Když mě jakási dívka přátelsky poplácá po hlavě, zaškaredím se, ale nechám to být.
Hmmmm, doufám že spolu budeme dobře vycházet
pokračuji dále opět s úsměvem, jejich reakcí si nevšímám.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:29 pm

raději se uklidnil a přestal se řechtat takže ty si nernam jo? hmm co nadělam členi tymu měnit nejdou takže tě teda zdravim


Naposledy upravil Nibori dne Sun Apr 05, 2009 6:30 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:29 pm

S tebou nikdy siknem a pozriem sa na Nernana nepriateľsky a vražedne
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:29 pm

Tak si užij svoje nové parťáky, a pozor sou dost šílený XDXD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:33 pm

Oooooo Jashin... zabi ma zašepkala som.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 6:34 pm

Třída
Děkuji za varování
usměji se na Winri přátelsky, načež udělám krok směrem k Susy, výraz mého oblyčeje se v ten moment mění. Z dětsky nevinného na dospěle tvrdý.
Tak poslouchej ty arogantní náno, nechi po tobě, abys uznávala mé velení, nechci po tobě, aby ses se mnou zkamarádila, ale co po tobě chci je, abys svou hloupostí a arogantností nenarušovala náš tým a všechny nás nezabila, jeto tvému namyšlenému možku jasné?
zeptám se nevraživě, načež zase přejdu na děcky mílí úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zařazení do teamu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zařazení do teamu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 14Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sensei teamu 11
» S kým byste chtěli být v teamu???

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: