Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zařazení do teamu

Goto down 
+2
Shinan
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AutorZpráva
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:39 am

po chvili co sem pochopil se tam stalo a že uš sou oba prič sem se vydal k jezeru kde sem měl jako vždi v umyslu trenovat.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:20 am

To bol reflex. Gomen uškrniem sa a ospravedlním
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 3:50 pm

při treninku sem se sni zase setkal stou divkou Sairel byl sem v prvni moment vylekani ale pak sem se uklidnil
Ahoj? ty si Sairel?
Ona: Ano si asi zmateni že? přišla sem abych tě učila a trenovala jestli maš zajem
Ja: Proč? proč mě? nechapu
Ona: Vydim v tobě silu vidim že mi raz ty sam pomužeš a jednou všechno pochopiš i to kdo jsem
Ja:e? jestli mě hceš važně trenovat rad přijmu ale budu mit ještě moc a moc otazek jestli nevadi
Ona: Jistě odpovim ti na všechno nemusiš se bat a poslouchej moje rady
Přijal sem nabydku nezname divky a pod jejim velenim sem začal trenovat silněji a lepe neš před nějakou tou chvilkou.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 5:30 pm

U Susy
V pořádku, jsem zvliklí, většina lidí na ono složení reaguje podobně, nechápou co je pro ně dobrý
povzdechnu si.
Představ si, že to stejně dobře zahání i bolest zubů, ale ti hlupáci raději přetrpí bolest, než aby si tím natřeli dáseň
zatvářím se nechápavě a zakroutím hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 5:55 pm

po Dlouhem a unavnem ale uspěšnim treninku kde sem se naučil mnoha věcem sem padl na břech jezera zcela unaveni a usnul
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:47 pm

Asi preto lebo nechcú vedieť ako to chutí poviem a obviažem si ruku s tou mastičkou. A prepáč za to, že som ťa zo začiatku nenávidela a chcela zabiť usmejem sa Nejdeš trénovať? Môže byť zábava a aspoň sa naučím uhýbať tej tvojej technike
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:52 pm

u Susy
Bez problémů, já tě chtěl taky zabít
pronesu zcela vážně.
Takže jsme si více méně kvit.
usměji se
Co se toho tréningu, já nevím, ale nebude ti blbé útočit na dítě?
zase ten nevině dětský pohled.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:57 pm

Ja ťa za dieťa nepovažujem lebo si na gennina silný. Takže sme si viac,menej rovnocenný. Takže nebude mi vadiť na teba útočiť usmejem sa a dám mu orecha
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 6:59 pm

U Susy
Tak zákeřný útok jsem nečekal a proto jsem se ani nebránil.
Hej
vykřiknu dotčeně.
To není fér, já doufal že když sem malej budeš mě šetřit.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:10 pm

Hai,hai.. už to nebudem robiť usmiala som sa. Ideme?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:12 pm

U Susy
Ts
zatvířím se na oko uraženě, načež jí nečekaně vořecha vrátím.
Tak a sme si kvit
usměju se výtězoslavně a zamířím ke dveřím.
Na co čekáš, jdeme?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:15 pm

Tsss. Ani nevieš ako dlho trvá sa mi učesať a ty mi účes zničíš. Ja mám normálne vlnité vlasy, vieš začnem sa po ceste k dverám upravovať Tam je šatňa Nernam išiel k dverám do šatne.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:16 pm

U Susy
Ts. vy ženský naděláte, nic by se vám nestalo, kdybyjste vzhled nechali na přírodě.
zamručím. To že sjem málem vlezl do šatny nijak nekomentuji a zamířím za ní.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:18 pm

Potom by sme mali chlpy na nohách aj v podpazuší a to my nechceme. Preto vy chlapi aj tak vyzeráte. Ako opice nad tým sa zasmejem
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:21 pm

U Susy
To víš, někomu příroda nadělila rozum
poklepu si na hlavu
jiný to musí dohánět makeupem
ukážu na ni.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:25 pm

Keby niečo ja make-up nepoužívam na oko sa urazím A ja mám IQ 150. Na niekoho ako som ja je to dosť, ale ty si z klanu Nara. Ty máš IQ na 200. Takže príroda sa trochu sekla keď ti ho dávala uškrniem sa a poviem to ako vtip
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:27 pm

Dům
To ale pořád znamená, že mám minimálně o 50 bodů IQ víc než ty
usměji se
ale necháme toho, jdeme trénovat, nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:28 pm

To si iba zdedil. Ja som to nezdedila........... a ideme trénovať poviem
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:30 pm

Susyn dům
Pche, tvé IQ není nic jiného, než výsledek spojení genů tvého otce a matky, takže jsi ho zdědila stejně jako já
usměji se přechytrale a otevřu náhodně vybrané dveře. S trochou štěstí vedou do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:31 pm

Bože povzdychnem si a chytím Nernama pod pazuchami. Vyvediem ho von a postavím na nohy
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:33 pm

U Susy
Héééj to není fér, já mám hlad
vstekám se, když mě táhne ven. Hned jak mě postaví na noh jdu do parakotoulu, abych se od ní dostal do bezpečné vzdálenosti, vyskočím na nohy a ještě ze dřepu s otočkou po ní hodím dva shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:36 pm

Uskočím a postavím sa Sme len vonku a ty chceš trénovať. Ideme trénovať na jednu čistinku kde chodím iba ja. poviem mu a chytím sa ho. Premiestnim nás tam a ja sa ponaťahujem
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:38 pm

Mýtinak
Když mě chytí a přenese, nevzpouzím se, pak ji však uchopím dřív než se stihne pohnout způsobem Omote gyaku (v podstatě ti páčím zápěstí tak, abych tě dostal na zem a ty na mě zároveň nedošáhla)
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:41 pm

Niekedy ťa fakt chcem zabiť. poviem mu a klon zmizne. Dám mu katanu pod krk a zašepkám Už by si bol mŕtvi. Dávaj si pozor aj na chrbát nie len na prednú časť svojho tela
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:42 pm

Mýtina
S hlasitým puf na zem dopadne kus klády.
Pche, to mi nemusíš říka
ozvu se z nedalekého místa za jejími zády a hodím po ní shuriken
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zařazení do teamu - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zařazení do teamu
Návrat nahoru 
Strana 8 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sensei teamu 11
» S kým byste chtěli být v teamu???

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: