Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 S kým byste chtěli být v teamu???

Goto down 
+3
Nibori
Shinan
Winri
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 7:31 pm

Takže se bude brzo rozdělovat do teamů, tak by mě zajímalo, kdo skym by chtěl být. Nevadí pokud se někdo bude opakovat, to se pak nějak vyřeší XD
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 7:31 pm

ja neviem mne to je jedno, hlavne niekoho...kot chce byt zomnou:D
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 7:33 pm

S Winri a Susy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 7:54 pm

s Raidym dělat padouchy :-D
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 7:55 pm

Niborim a Winri ^^
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:15 pm

tak asi budem musieť tahat sam..co uz
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:18 pm

klid shinane, je nas tu asi 8 charakteru z toho nawaki je padouch a jedna tady vubec nehraje( kamiko) takze nas tu je asi 6 takze dva tymi budou(pokud se nekdo neda hned na zlocince s medusou XD)
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:09 pm

Já bych osobně démona rád krotil (se Shinanem)
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:20 pm

ty bys rad krotil demona jo?xD aby ti pak nesmaril pomstuxD ne dělam si prdel
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:25 pm

co prostě udělat dva teamy dejme tomu team 4 a team 17 a do každého se napíšou tři lidi a kdo dřív přijde¨...
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:28 pm

tohle sem trochu nepochopil
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:29 pm

já to pochopil tak že někdo řekne já sem v teamu 17 a další řekne já taky a takhle se to rozvrhne
Návrat nahoru Goto down
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:32 pm

mě je jedno jaky team ale hci byt tak jako tak v teamu z Winri a Susy xD
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:33 pm

hmmm...popravdě bych chtěla bejt s shinanem XD masožroutem XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:36 pm

Mne to je jedno, ale určite s Niborim
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:42 pm

Yun... tak to udělej ty =)
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:45 pm

No, zatim přemejšlim ^-^
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 10:11 pm

Já bych chtěl být se Shinanem nebo jenom sám se svíma dvouma kamarádam uvniř Very Happy Smile Dodatek:Prosím tě Winri podívej se na PM potřebuju se zeptat jestli můžu udělat Edit Charu.
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 9:59 am

apon niekto ma o mna zaujemXD
Návrat nahoru Goto down
Kamiko Sarah Amami
Student akademie
Student akademie
Kamiko Sarah Amami



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 7:01 pm

Mne to je jedno
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 12:04 pm

viem, ze vsetci tu sme uz chunini, ale nemohli by sme sa rozdelit do týmov a ist na skúsku Question akoze boli tamtie neplatne alebo ze ako aby menej shinobi malo sancu prejst tongue bola by sranda nie Kakashi
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 12:05 pm

a v týme chcem byt s Winri a gantokom Kisame
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:00 pm

Shinane, ty myslíš jakoze bysme se TED rozdelili apak udelali ty zkousky??? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shinan
Jounin
Jounin
Shinan



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:02 pm

ano pretoze na skusku musime tvroiť tymy nie....po tro
ch...inak to nejde aspon myslím:)
Návrat nahoru Goto down
Winri
ANBU root
ANBU root
Winri



S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:15 pm

no vidis, dalsi vec ktera mi nedoslaxD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





S kým byste chtěli být v teamu??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: S kým byste chtěli být v teamu???   S kým byste chtěli být v teamu??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
S kým byste chtěli být v teamu???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zařazení do teamu
» Sensei teamu 11

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: O všem možném :: Naruto-
Přejdi na: