Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zařazení do teamu

Goto down 
+2
Shinan
Nawaki
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorZpráva
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:35 pm

Konoha
Teď se předvádí, proč jsem se stal geninem a tím je moje monstrózní zásoba chakry (důvod proč tak moc jím).
Nejen, že jsem techniku nepovolil, ještě jsem ji posílil, abych dokázal pohnout i s onou kočkou, abych jí odpovídal stojím na čtyřech. Poté se začnu pomaloučku stavět na nohy a zvedat se. V kočičích kostech a kloubech to pěkně lupe, zastavím se těsně před tím, než to její klouby úplně vzdají.
Ještě jednou, vzdáváš se?
zeptám se. Z čela se mi řinou doslova potoky potu, abych ji udržel, musím se maximálně soustředit.


Naposledy upravil Nernam dne Mon Apr 06, 2009 5:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:39 pm

Ani vzdaleka. Teraz ukážem prečo ma tak Orochimaru chce uškrniem sa a chvost sa mi zmení na lávu. S chakrových otvorov mi ide láva tiež. A teraz vyzerám ako kyuubi s jedným chvostom. Pohnem s chvostom a láva mieri na Nernama
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:42 pm

Konoha
Vzhledem k tomu, že ona kopíruje moje pohyby a ne naopak a já nemám ocas, její ocas se nehýbe. Když však začne vypouštět lávu, zamračím se.
Nedáváš mi na výběr
povzdechnu si, plně se napřímím a spustím ruce. Ozvalo se hlasité křup, jak jsem vyhodil její klouby. Je to příliš bolestivé, než aby teď dokázala udržet jakoukoliv techniku.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:46 pm

OH my Jashin a čo teraz. Mám použiť poslednú chakru na viliečenie klbov na nohách a pokusiť sa bojovať alebo sa vzdám. Druhú možnosť som ihneď vyhoila z hlavy. Premenila som sa naspäť a vyliečila si kĺby na nohách a na jednej ruke pomocou chakry v mojich žilách. Zatial to fakt vyzerá, že si vyhral, ale ešte som neskončila poviem mu. Použijem všetku svoju sila aby som sa pohla. Funguje to a ja pomali chytám katanu.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:50 pm

Konoha
Herdek himl
zaklel jsem opět neděcky, když se vyléčila a mé jutsu začalo pomalu, ale jistě povolovat.
To je špatný, za chvilku se bude moct volně hýbat, už mi moc chakry nezbilo
Mám jen jednu možnost. Nechtěl jsem, ale asi budu muset. Sáhl jsem do zadní kapsi kalhot, ve kterém přechovávám kunai poslední záchrany. Naštěstí pro mě v téhle kapse zbraně nikdo nenosí a tak ho můžu beztrestně vytáhnout, aniž bych jí ozbrojl. Poté pečlivě zamířím a hodím. Mířím na rameno ruky která sahá po meči.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:54 pm

Ó em Jé (niečo v zmysle Oh my Jashin). Pripadámi to ako v spomalenom filme. Kunai mi mieril na rameno a ja akože pomali viťahujem katanu. Oh Jashin. Daj mi silu aby som ho porazila zavrela som oči a začala sa modliť k Jashinovi. Arigato poďakovala som mu hneď ako bol kunai odo mňa meter. Rýchlo som vytiahla katanu a zabránila kunaiu mi prepichnúť plece. Bez chakry si porazený, Malý
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:57 pm

Konoha
Mé jutsu zmizí, jsem bez charky a ona může kunai vykrít. V okamžiku kdy tak učiní, kunai exploduje a stovky ocelovích střepin vyrazí proti ní a zařezávají se jí do těla, samotný výbuch asi také není moc příjemný(je to kunai poslední záchrany a já expert na trhaviny, mohlo ti dojít že krýt ho není dobrý nápad XD). Já sám jsem zmizel za nejbližší překážkou, abych to taky neschytal.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:01 am

A ku*va (pepáč za hrubý výraz). To si hovoríš týmový partner keď na mňa tak hnusne útočíš? Tsss urazila som sa a začala sa pomali liečiť. Takže všetky tie úlomky od kunaia vypadli von a ja som nemusela pohnúť ani prstom
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:02 am

Konoha
Sakra, ta léčivá technika mi pěkně leze na nervy.
zamručím naštvaně. Načež z úkrytu vyletí dva kunaie vedle sebe, míří ti opět na ramena, každý na jiné.

PS: neměla by ti už dojít chakra? přici jen, minule jsi psala, že ty klouby léčíš z poslední
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:05 am

Skolabujem. Ńemám chakru a tak som v ri*i. Spadnem na zzem a vnímam len z posledných síl.Akurát nadomnou preletia dva kunaie a tak som sa usmiala Vyhrala som zašepkám a potom už nič nevnímam
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:10 am

Konoha
Pomalu se dopotácím až k ní. Pomalu ne proto, že bych se jí bál, ale proto, že mě mé nohy odmítají nést.
Jsem naprosto grogi. Ty dva kunaie byli mé poslední, pak bych musel přistoupit na boj jeden na jednoho a v tom bych storpocentně pohořel. Je ironií, že může sama za mou výdrž. Nebýt té obrovské spousty jídla co jsem snědl, odpald bych po prní minutě Kage mane no jutsu.
Sakriš, jak trapné, být těměř poražen holkou
zašeptám a zhroutím se z vyčerpání těsně vedle ní.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:15 am

Asi po hodinke sa zobudím. Prekvapene som stále na tom istom mieste a vedľa mňa leži Nernam. Už mám aj dosť chakry a tak si vyliečim ľavú ruku. Zoberiem Malého na ruky a idem s ním ku mne domov
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:17 am

Konoha
Probudím se tři čtvrtě hodiny po Susy jsem strašně vyčerpaný, hladoví a bolí mě hlava.
Jauuuu, kde to sem?
zeptám se a zmateně se rozhlížím kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:19 am

U mňa doma. poviem a dám mu na stôl vedľa postele jedlo

Mimo hru: Kedy pôjdeš preč?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:20 am

U Susy
Ehm, jak jsem se sem dostal?
zeptám se stále zmateně, ale kručení v žaludku a vůně jidla mě pomalu přivádí k vědomí.

PS: netuším, ty?
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:22 am

Ako asi. Doniesla som ťa tu. A koľko vážiš? Mne skoro odumreli ruky sťažovala som sa
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:24 am

U Susy
Na nic nečekám a pustím se do jídla.
Hmmm, netuším, strašně dlouho jsem se nevážil
zamumlám s plnou pusou.
mimochodem, co dělá ruka?
zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:26 am

Bolí zavrčím Nenávidím malé deti zašepkám... no, ale podľa jeho výrazu to asi počul
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:28 am

U Susy
Hmm
zamumlám, načež dojím, otřepu ze sebe drobky a zadávám se jí do očí.
Nejsi tak zlá jak ze sebe děláš
poznamenám asi po půl minutě upřeného pohledu.
Ta ruka mě mrzí, nechtěl jsem ti ublížit, ale na druhou stranu, lepší než kdybys ty mě spálila na uhel.
dodám po dlaší půlminutě.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:30 am

Ja viem, že nie som taká ako to dávam na povrch. priznám sa
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:32 am

U Susy
Je to škoda, myslím že tvé pravé já by si lidé zamilovali
poznamenám, načež z kabeli ninja pomůcek vytáhnu jakousi podezřelou lahvičku s jedovatě zeleným páchnoucím obsahem.
Dej sem to rameno, tohle je proti bolesti
kývnu směrem k lahvičce. Smrdí to jako měsíc neprané ponožky.
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:35 am

Dam mu to rameno Keď sme sa po prvý krát videli v niečom si mal pravdu. Som arogantná. Ale tak ma to naučil život a teraz sa tak správam poviem

Mimo hru: Ja končím. Kedy tu budeš?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:38 am

U Susy
Hmmm, já ti to nevyčítám, život umí být pes.
zamručím a natřu ti nechtuně studenou a mazlavou kapalinu na rameno. Bolest jako zázrakem ustoupí, i když máš dojem, že ten smrad neumiješ ani za deset let.
Pro tvou informaci, je to recept naší rodiny, dělá se to z jeleních výkalů a jedu takového zvláštního druhu pavouka co tu žije
usměji se za tvími zády

mimo hru: já taky.....hmmm, z práce dorazím tak kolem 16:00
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:41 am

Jelenních exkrementov a-a pavúkov zakoktám AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zaktičím

Mimo hru: Ja tu budem tak okolo šiestej
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 12:45 am

U Susy
Co je? Proč ječíš?
zeptám se nechápavě.
Seš na to alergická nebo co? Mě se nezdá, že by tě něco bolelo, spíš naopak no nemám pravdu? že ti to pomohlo?

mimo hru: O.K.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zařazení do teamu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zařazení do teamu   Zařazení do teamu - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zařazení do teamu
Návrat nahoru 
Strana 7 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sensei teamu 11
» S kým byste chtěli být v teamu???

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: RPG - Dohráno-
Přejdi na: