Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Náš súboj z nudy ...

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:08 am

...Obaja sme sa stretli a išli bojovať....
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:12 am

Stál jsem tam a koukal na tebe. Zaujal postoj a aktivoval byakugan a čekal na tebe
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:13 am

Tak pán Hyuga , Pán uchiha začnite.

Hiroshi

Odskočil som asi 10 m od Legossa a čakal čo úrobí ... sharingan som mal aktivovaný.
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:14 am

Jdem na to ne?
Rozběhl jsem se proti tobě a snažil jsem se útočit na tvoje body chakry.
(pokud bych se trefil, hůř by se ti ovládala chakra)
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:19 am

Len tak tak som sa vďaka sharinganu uhýbal... Boj na blízko ... som skôr na strednú vzdialenosť... Uskočil som zase dozadu , Tajuu kage bushin! Vytvoril som 10 klonov , 5 sa schovalo do zeme a 5 na teba zaútočilo priamym útokom , ja som stál v zadu a díval sa.
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:22 am

bez sebemenších problému jsem odrážel útoky těch na povrchu až jsem je všechny zničil.
sebral jsem pár shurikenů a hodil je po tobě.
(byakugan vidí skrz předměty, takže ty pod zemí vidím)
Rozběhl jsem se přimo za těmi shurikeny a dál jsem používal juuken proti tobě na blízko.
Jednou se trefím.
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:31 am

Trafil si sa. Letel som asi 1 meter vzduchom a rozplynul som sa na malé motýle , pravdepodobne genjutsu. .. Vyskočil som so zeme a držal divný shuriken . Tak , začnime... povedal som a hodil ten shuriken po tebe ...
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:36 am

roztočil jsem se na místě. Kaiten. Shuriken se odrazil od bariéry chakry a proměnil se ve klon, který jsem zničil.
Skočil jsem po tom co po mě hodil ten shuriken a dál útočil na jeho tenketsu(body chakry). Každá další trefa znamenala zhoršení ovládání chakry
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:40 am

Znovu som uskočil a udržiaval si vzdialenosť... Katon: Goukakyuu no Jutsu! vystrelil som FB na Legossa , v tom sa ku nemu aj priblížil ďalší klon , čakal kým Goukakyuu vyprší , aby mohol zaútočiť. Tento klon mal vela chakry , takže dokázal bojovať o trochu dlhšie než ostatné...
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:48 am

Ohnivé kouli jsem se jen tak tak vyhnul a poté na mě naběhl ten klon. Měl jsem sním celkem práci, ale nechal jsem ho bojovat, plítvat silami. Asi po 2 minutách jsem zaútočil trochu rychleji a s menším úsilím zničil klon.(jeho únava se přenesla na tebe.)
Poté jsem udělal kaiten, který zvednul vlnu prachu, takže nebylo vidět. Mezitím jsem se schoval pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:56 am

Prach zmizol... super , je pod zemou , takto mi nahráva do kariet... Ďalší klon vyskočil zo zeme a išiel do diery za Legossom , ostatné klony sa snažili ho pod zemou prenasledovať. Ja som dával obrovský pozor na zem , aby ma nedostal.
Návrat nahoru Goto down
texik
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 1:59 am

vylezl jsem na druhé straně bojiště
možná mě jeden klon zahlédl, ale nejsem si jistý
ihned jsem po tobě hodil 2 shurikeny.(sleduješ zem)
Návrat nahoru Goto down
Itachinko
Student akademie
Student akademie




Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitimeSat Jul 25, 2009 2:07 am

Shurikeny by som si nevšimol , ale bol si na druhej strane bojiska , takže ma len jemne porezali na tvári a ruke... všetky klony vyskočili zo zeme a masovo sa na teba vrhli... + som vytvoril ešte ďalších 10 a zamiešal sa medzi nich , nevedel si kto je pravý a všetci začali útočiť , jedna skupinka sa držala vpredu v ďalšia asi 6 metrov za nou... 2 klony začali tvoriť rasengan.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Náš súboj z nudy ... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Náš súboj z nudy ...   Náš súboj z nudy ... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Náš súboj z nudy ...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: