Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ???Konec???

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Nibori
ANBU root
ANBU root
Nibori



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:12 pm

je mi to lito ale nějak sem mimo z toho Naruta a nevim co psat věčinou i dny nad tim přemyšlim a mam stim važně problemy no omlouvam se ale hci timto řici že zde asi skončim:(
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 10:37 pm

Mě spíš štve že je teď nějak velký úpadek a nikdo nehraje, no s tím asi nic nenadělám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 12:04 am

Kdo má OPRAVDOVÝ ale OPRAVDOVÝ zájem hrát Naruto RPG tak TADY
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 2:41 pm

No já jenom že se tam nedá registrovat protože (jak jsem to já pochopil) administrátor nepříjmá nové členy nebo tak.No zkrátka se nedá registrovat.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:20 pm

já bych si tam zahrál, jenže je uzavřená registrace XD
Návrat nahoru Goto down
Susy
Akatsuki
Akatsuki
Susy



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 8:00 am

Tu to upadáva a tak neviem ako to tu bude pokračovať. Keď tu nikto nebude asi aj sa skončím
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Feudální pán
Feudální pán
Nawaki



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeMon May 04, 2009 10:45 pm

já ji otevřu
Návrat nahoru Goto down
Nernam
ANBU
ANBU
Nernam



???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitimeTue May 05, 2009 5:55 pm

O.K. tak to se přidám XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





???Konec??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ???Konec???   ???Konec??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
???Konec???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: O všem možném :: Naruto-
Přejdi na: