Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

Virtuální Svět
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tenhle topic pak smažte (až se zapojím)

Goto down 
AutorZpráva
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



Tenhle topic pak smažte (až se zapojím) Empty
PříspěvekPředmět: Tenhle topic pak smažte (až se zapojím)   Tenhle topic pak smažte (až se zapojím) Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 11:29 am

Na cestě do konohy

Běžím jako o závod do konohy Hmmm když mě orochimaru vyhodil z organizace tak sem se dostal do jiné...to je děs.No každopádně mi vymazal část paměti takže si nepamatuju co to bylo za organizaci.Ale matně si vzpomínám... no naštěstí mě Sasuke nezatratil...tedy zatím no říkal že mě budu učit když budu chtít...a nechali mi i zbraň.Asi jsem z toho vyšel dobře. běžím dál...
Návrat nahoru Goto down
BlackStar
Chuunin
Chuunin
BlackStar



Tenhle topic pak smažte (až se zapojím) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenhle topic pak smažte (až se zapojím)   Tenhle topic pak smažte (až se zapojím) Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 5:41 pm

U konohy

Z přemýšlení mě vytrhnou rány.Někdo bojuje(Tím myslím team 11) vydám se za těmi zvuky a měl jsem pravdu je tam boj schovám se do křoví a pozoruju.

Mimo hru:No doufám že nevadí ale teď budu psát už k tomu kde je ta bitka (pokud vadí tak pls napište a NĚKDO SE PŘIPOJTE, jo a zítra tu nebudu.)
Návrat nahoru Goto down
 
Tenhle topic pak smažte (až se zapojím)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: